HİZMETLER

ANAHTAR TESLİM PROJELER

Konut/ticari inşaat/gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Çözüm Yapı, entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim hizmet vermektedir.

Çözüm Yapı, hem yurt içi hem de yurt dışı projelerinde, betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır.

KONUT PORJELERİ

Bu projelerle, orta ve orta üstü gelir grubuna; üst düzey gelir gruplarının yaşam standartlarında, güvenli, sağlam, her türlü ihtiyaç düşünülerek hazırlanan sosyal donatı ve altyapısıyla kaliteli bir yaşam tarzını uygun fiyat politikası ile sunmak hedeflenmiştir.

Hayatın her alanında, her konuda, daha fazlasını sunmak ve istemek” anlayışıyla oluşturulan Çözüm konsepti, yaşama artı değerler katarak, yaşam kalitesini yükseltmek, konut pazarına yepyeni bir bakış açısı getirmek amacıyla oluşturuldu.

İŞ MERKEZİ PORJELERİ

Çözüm Yapı, yoğun iş temposunda bunalan yönetici ve çalışanlar için günün stresini azaltmak ve verimli çalışmayı arttırmak için proje geliştirmektedir. Modern yapısı ve sosyal alanlarıyla iş hayatını size daha da çekici hale getirme gayreti içerisinde.

Molalarınızda iş arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz kafe ve restaurantlar, bunaltıcı iş temposunda huzur bulacağınız peyzaj alanları, ergonomik yapısı ile zevkinize göre tasarlayabileceğiniz ofis alanları ile sosyal bir iş ortamının kapılarını aralıyor.

FABRİKA PROJELERİ

Ticari kuruluşlar ve endüstriyel tesisler için gerçekleştirdiğimiz projelerde, tesisin ya da binanın risk analizini yaparak ihtiyaca uygun güvenlik çözümlerini belirleriz. Tüm çözümleri birbiriyle entegre çalışacak şekilde, dikkatle uyguluyoruz.

Çevre güvenlik sistemleri, geçiş kontrol ve personel devam takip sistemleri, ziyaretçi takip sistemleri, video izleme çözümleri gibi birçok farklı sistemi, müşterinin risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlayarak hayata geçiriyor, gelişime ve büyümeye açık sistemleri, ihtiyaçların ve önceliklerin değişimine paralel olarak revize ediyoruz.

MÜTEAHİTLİK HİZMETLERİ

Çözüm Yapı, faaliyet alanı içersinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak gerçekleştirdiği projelerde kaliteden taviz vermeden zamanında teslim etmeyi temel ilke olarak benimsemiştir.

Bu ilkemizi gerçekleştirmek üzere şirketimiz;

1) Projelendirme aşamasından başlayıp, işlerin tamamlanmasına kadar geçen her safhada yapılması gerekli olan çalışmaları sürekli olarak denetlemeyi,

2) Güvenilir kaynaklardan kaliteli malzeme temin etmeyi,

3) İşçilik hizmeti alınacak tedarikçilerin, performanslarını göz önünde bulundurularak seçici davranmayı,

4) İş ve işçi güvenliği kurallarına uymayı,

5) Teknolojik gelişmeleri takip ederek azami ölçüde bu gelişmelerden yararlanmayı,

6) Tüm işlerde çevrenin korunmasını insanlığa karşı gereken bir saygı olarak görmeyi,

7) Kanun ve mevzuatlara eksiksiz olarak uymayı,

8) Konusunda uzman elemanlar yetiştirmeyi,

9) Kalite yönetim sistemi performansını ölçerek sürekli iyileştirmeyi,kalite politikası olarak belirlemiştir.

Tüm çalışanlar olarak bu kalite politikamızın gerekliliklerini yerine getireceğimizi taahhüt ederiz.

GAYRİMENKUL DEĞERLEME

Gayrimenkul değerleme, bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin ya da gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerleme günündeki olası değerinin, bağımsız, tarafsız ve objektif ölçütlere ve verilere dayanarak belirlenmesidir. Söz konusu değerleme, finans matematiği, tapu mevzuatı, inşaat projeleri ve genel ekonomik konjonktür hakkında detaylı bilgiye sahip gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Değerleme: Herhangi bir kısıtlayıcı etki ve baskı olmaksızın ve alıcının tam olarak bilgilendirildiği bir ortamda, gayrimenkul üzerindeki hakların makul bir süre pazarda kalmak koşuluyla satılabileceği en yüksek peşin satış değerinin tespiti çalışması olacaktır. Gayrimenkulün pazar değeri tespitinde; emsal karşılaştırma, maliyet ve gelir kapitalizasyonu yöntemleri kullanılır.

Emsal karşılaştırma yaklaşımında; geliştirilmemiş ve/veya geliştirilmiş gayrimenkulün değerini saptamak için mevcut pazar bilgilerinden yararlanılır.

Maliyet yaklaşımında; geliştirmenin amortize edilmiş yeni maliyetinin arsa değerine eklenmesi suretiyle mülk değeri takdir edilir.

Gelir kapitalizasyonu yaklaşımında; mülkün getireceği gelir, boş kalma, tahsilat kayıpları ve işletme giderleri işletme dönemi için analiz edilir.

Geliştirme yaklaşımında ise, arsa üzerinde mevcut imar durumu dâhilinde potansiyel geliştirme ile ilgili tahminler yer alır.

Kısaca Çözüm

Çözüm Yapı; inşaat sektöründe seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış olan grubumuz 1991 yılında başlayarak sayısız projeye imza atmış ve bu süreçte 1500’ ü aşkın dairenin anahtar teslimini yapmıştır.

Devamı

Bizden Haberler

Denizli'de Modern Yaşam
Estetik ve fonksyonel ...
January 05, 2017
Keyifli Site Yaşamı
Estetik ve fonksyonel ...
January 05, 2017
Yeni Projeye Başlanıldı
Estetik ve fonksyonel ...
January 05, 2017

Bize Ulaşın

Saraylar Mh. İnceoğlu İş Mer.
Kat:6/18 Merkezefendi / DENİZLİ

(258) 263 30 32 (pbx)

(0533) 476 63 12 (gsm)

(0533) 930 90 05 (gsm)

info@cozum-yapi.com

Sosyal Ağlar

Haber ağımıza üye olun:

JoomShaper