Merhaba; Çözüm Yapı'nın kurumsal websitesine hoşgeldiz...

Çözüm Bakış Açısı

Yönetim teşkilatımız, aldığı her kararda ve yapılan her işte en yüksek ahlaki standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Çalışma ekibine eğitim düzeyi yüksek, sorumluluklarından zevk alan, yeniliklere ve değişime açık, üretken kişileri kazandırmak,

Kurumsal bir yapı oluşturmak, Çalışanların kısa zamanda en üst seviyede verimliliğe ulaşmalarını sağlayabilmek için, gerekli motivasyon ve olanaklar yaratmak,

“Sürekli Değişim" ilkesinden yola çıkarak, sadece teknolojideki değişikliklere ayak uydurmak değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmek.

Devamı →

Çözüm Yapı'yı farklı kılan özellikler!

Çözüm Yapı olarak, temel hedefimiz en yüksek düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Üstlenmiş olduğumuz ihaleli ve özel inşaat işlerinde; kaliteli, sağlıklı, projeye tam uyumlu ve kusursuz imalât yapmak, modern yapılar üretmek, çevreyi korumak temel ilkemizdir.

İnşaat politikamız, çevreyi korumak, yeşil ile yapıları bir arada bütünleştirmeyi sağlamak, deprem veya diğer doğal afetlere karşı, gerek proje bazında gerekse imalât aşamasında en üst düzeyde gerekli bütün önlemleri almayı görev edinmektir.

Devamı →

Kısaca Çözüm

Çözüm Yapı; inşaat sektöründe seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış olan grubumuz 1991 yılında başlayarak sayısız projeye imza atmış ve bu süreçte 1500’ ü aşkın dairenin anahtar teslimini yapmıştır.

Devamı

Bizden Haberler

Denizli'de Modern Yaşam
Estetik ve fonksyonel ...
January 05, 2017
Keyifli Site Yaşamı
Estetik ve fonksyonel ...
January 05, 2017
Yeni Projeye Başlanıldı
Estetik ve fonksyonel ...
January 05, 2017

Bize Ulaşın

Saraylar Mh. İnceoğlu İş Mer.
Kat:6/18 Merkezefendi / DENİZLİ

(258) 263 30 32 (pbx)

(0533) 476 63 12 (gsm)

(0533) 930 90 05 (gsm)

info@cozum-yapi.com

Sosyal Ağlar

Haber ağımıza üye olun:

JoomShaper